Termokryt s nejdelší životností

Nabízíme termokryt, který je odlišný od jakéhokoliv jiného v oboru.

Kryt Mylovac™ má izolační pěnu 2 krát hustější než je běžný průměr. Pěna obaluje kovové „U“ profily, které garantují schopnost termokrytu unést stovky kilogramů váhy. Nikdy se nemusíte bát množství sněhu nebo počtu dětí na krytu. Tepelně izolační vrstvu s výztužnými profily následně zabalíme do kovově/plastového obalu (podobného obalům do jakých se balí mletá káva), z něhož vysajeme vzduch a zatavíme.

Tato technologie je jediný postup, který je schopen udržet izolační pěnu kompletně suchou. Běžný termokryt, který nemá takto chráněnou izolační vrstvu, brzy nasákne vodou a ztěžkne. Mokrý a těžký kryt přestane izolovat, neustále navyšuje spotřebu elektrické energie a brzy je nutno jej vyměnit.

Naši chráněnou izolaci doplňují delší chlopně proti větru, zabezpečovací popruhy, madla a izolační vložka u prostředního švu, celek potom vytváří zkrátka nejlepší termokryt na trhu. Po dobu, kdy budete vlastnit vířivku, vám termokryt Mylovac™ ušetří desetitisíce korun.

Termokryt Mylovac™ je standardní výbava u řady Custom.

 

Termokryt vířivky Arctic Spas

Hnědý.

Termokryt vířivky Arctic Spas

 

Šedý.

Termokryt vířivky Arctic Spas
Termokryt Mylovac s obalem Weathershield

Tato příplatková alternativa je v provedení v tmavě šedé nebo tmavě hnědé barvě. Dostupnost této alternativy prosím na dotaz.

Tmavě hnědý.

Termokryt vířivky Arctic Spas

 

Tmavě šedý.

Termokryt vířivky Arctic Spas

Video o termokrytu - anglicky