Nedostatečná legislativa bohužel na tuzemském trhu stále vytváří prostor pro beztrestné klamání zákazníka. Narůstá počet prodejců, kteří se tváří jako výrobci nebo dovozci značkových výrobků, přitom však jejich vířivky pocházejí z bezejmenné čínské továrny. Jistě by nebylo fér označovat čínské výrobky paušálně jako nekvalitní, pokud však někdo pouze kopíruje z laciných materiálů a bez podpory vlastního vývoje, bývá výsledkem spíše karikatura než spolehlivý a funkční výrobek. Vířivky jsou přitom sortiment, u kterého mají provozní parametry a bezpečnost naprosto zásadní význam. Zákazník má proto právo vědět kde a kým byla jeho vířivka vyrobena, jaké má výrobce zázemí, historii a perspektivu, že v budoucnu plně dostojí závazkům vyplývajícím z poskytovaných záruk.

Výrobce vířivek Arctic Spas

 

Kanadský výrobce vířivek Arctic Spas

Společnost Blue Falls Manufacturing vyrábí vířivky Arctic Spas ve vlastním závodě v kanadské provincii Alberta již od roku 1994. Díky poctivému přístupu, neustálým inovacím a kvalitě bez kompromisů se vířivky Arctic Spas brzy prosadily na náročných trzích po celém světě. Společnost Blue Falls se stala lídrem ve výrobě venkovních vířivek pro ty nejnáročnější klimatické podmínky a stále využívá výhradně vlastní kapacity v závodech Thorsby a Spokane. Je nám ctí, že do rodiny Arctic Spas patříme také my a tyto skvělé vířivky již od roku 2005 dovážíme do ČR.

Blue Falls Manufacturing Limited
4549 – 52 Street Thorsby
Alberta Canada T0C 2P0
Web: www.arcticspas.com
Prodejce vířivek Arctic Spas

 

Dovoz a prodej vířivek Arctic Spas v ČR

Jako autorizovaný distributor vířivek Arctic Spas v ČR je již od roku 2005 registrována naše obchodní firma DUŠEK Trading s.r.o. Základ našeho týmu se přitom za celou dobu nezměnil, narůstající objem prodejů si však samozřejmě vyžaduje průběžné posilování. Přímý prodej konečným zákazníkům aktuálně zajišťují dva personálně provázané subjekty:

Vlastimil Zhoř
Ledce 50
664 62 Hrušovany u Brna
IČ: 14627833
T: 602 545 067
E-mail: vlastimil.zhor@arctic-spas.cz
Prodejce vířivek Arctic Spas

 

Baspa s.r.o.
Bohunická cesta 15
664 48 Moravany u Brna
IČ: 02257467
T: 602 774 195
E-mail: info@baspa.cz
Web: www.bazenyavirivky.cz

 

Mohlo by vás zajímat:

COVANA - automatické zastřešení vířivek.

E-SHOP - náš e-shop, kde naleznete příslušenství pro vířivky a bazény.