Naše zvýhodněná podzimní nabídka zahrnuje atraktivní zaváděcí ceny vířivek NOVITEK, zvýhodněné ceny finských koupacích sudů KIRAMI a praktické příslušenství zdarma k vířivkám Dream Maker Spas i Arctic Spas.

Vlastní koupací sud nebo kvalitní vířivka přináší nejen spoustu zábavy a potěšení, současně však také zhodnotí nemovitost a ochrání úspory před neúprosnou inflací. Naše energeticky úsporné vířivky se vyznačují ekonomickým provozem, v koupacích sudech se voda ohřívá dřevem. Podzim je proto optimální období pro pořízení vířivky či sudu, navíc teď můžete vytěžit maximum z našich výhodných akcí.

Pro podrobnější informace prosím zvolte akci, která vás zaujala, nebo nás kontaktujte.

Kontaktujte nás ihned

PODMÍNKY PODZIMNÍ NABÍDKY PRO VÍŘIVKY
  • Akce platí pro objednávky přijaté od 1. 9. do 30. 11. 2022 nebo do vyprodání zásob
  • Novinku v našem sortimentu – finské vířivky NOVITEK můžete vidět v našem showroomu v Moravanech od druhé poloviny září 2022 a využít výhodné zaváděcí ceny se slevou až 10 %
  • Zvýhodněné ceny vybraných koupacích sudů KIRAMI najdete v našem e-shopu
  • Plastové schody Handistep zdarma platí pro objednávky vířivek Dream Maker Spas řady Stonehenge a vnitřní obvodové osvětlení zdarma platí pro řady Crossover a Cabana Suite
  • Pro vířivky Arctic Spas nabízíme zdarma krásné cedrové schody a praktický zvedák/ držák termokrytu
  • V případě zájmu Vám rádi pošleme nabídkovou kalkulaci a další podrobnosti, vyžádejte si na telefonu 602 545 067 nebo na info@baspa.cz.