Naše aktuální nabídka zahrnuje atraktivní slevu na skladové zastřešení COVANA a zaváděcí ceny nového produktu – koupacích sudů KIRAMI.

Pro uspokojení vysoké poptávky přešel výrobní závod Dream Maker Spas na režim preferující výrobu skořepin vířivek před doplňky. Z tohoto důvodu nejsou aktuálně dostupné modely Cabana Suite. Na měsíce červenec a srpen se nám však podařilo zajistit omezený počet modelů Stonehenge a Crossover. Nabízíme je s praktickým zvedákem termokrytu zdarma, v případě zájmu prosíme o ověření dostupnosti vybraného modelu.

Citelné narušení dodavatelských řetězců se bohužel negativně promítlo v aktuálních dodacích lhůtách vířivek Arctic Spas a vzhledem k extrémně vysoké poptávce se nedá v dohledné době očekávat jejich zkrácení. Pokud si tedy nevyberete Vaši vířivku z tenčící se skladové zásoby, doporučujeme zadat výrobní objednávku co nejdříve. Jsme Vás v tomto ohledu připraveni podpořit individuální FIRST MINUTE slevou.


zastřešení vířivky Covana Horizon
akce na zastřešení Covana
Koupací sudy Kirami
Koupací sudy Kirami
Vířivky DMS
akce na vířivky DMS
Venkovní vířivky Arctic Spas
Akce na venkovní vířivky Arctic Spas
PODMÍNKY ZVÝHODNĚNÝCH NABÍDEK PRO ZASTŘEŠENÍ A VÍŘIVKY
  • Akce platí pro objednávky přijaté od 1. 6. do 31. 7. nebo do vyprodání zásob
  • Sleva 15 % se vztahuje na skladové zastřešení COVANA HORIZON v barevné kombinaci Mocca/ Latte
  • Koupací sudy KIRAMI nabízíme se zaváděcí slevou 5 %, objednávat je možno přímo v našem e-shopu.
  • Zvedák termokrytu zdarma platí pro objednávky vířivek DMS řady Stonehenge a Crossover s dodáním v červenci, srpnu nebo v září
  • FIRST MINUTE sleva platí pro výrobní objednávky vířivek Arctic Spas, nabídku zpracujeme individuálně podle vybraného modelu
  • V případě zájmu Vám rádi pošleme nabídkovou kalkulaci a další podrobnosti, vyžádejte si na telefonu 602 545 067 nebo na info@baspa.cz.